Dil Kursları

Almanca, Avrupa’da en çok konuşulan dillerden biridir. Almanca öğrenmek size uluslararası birçok kurumda iş imkanı sağlayacağı için de önemlidir.

Almanya’da çalışmak, meslek eğitimi almak veya üniversite eğitimi için istenen dil yeterlilik derecesi B1’den başlamaktadır. Aile Birleşimi vizesi için istenen dil yeterliliği en az A1 seviyesidir.

Almanya’da genel Almanca, yoğun Almanca programı, sınavlara hazırlık, üniversiteye giriş öncesi hazırlık kursları, akademik amaçlı Almanca, yaz okulu gibi seçeneklerin de olduğu, ihtiyaçlarınıza yönelik dil kursları düzenlemektedir. Farklı şehirlerde bulunan dil okullarından ihtiyacınıza ve bütçenize uygun olanı bulmanız da bu sebeple mümkündür.

Kalacak yeriniz var ise sadece dil eğitim ihtiyacınıza yönelik dil kursu paketleri veya kalacak yer ihtiyacınız var ise tek kişilik veya paylaşımlı oda seçeneklerinin gibi paketler de mevcuttur.

Danışmanlık hizmeti için bize Whatsapp üzerinden ulaşabilir veya iletişim formunu kullanabilirsiniz.

A1-A2 dil seviyesi için mobil uygulamalar ve videolar üzerinden ögrenmee baslayabilirsiniz. Danismanlik hizmeri kapsaminda online öğrenme portalı önerimiz de bulunmaktadir.

Almanya’da bütçenize uygun dil kursları ve bunlara kayıt işlemleri hakkında bilgi almak için veya A1-B1 seviyelerinde özel Almanca dersi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

×