Çalışma Saatlerimiz: 08:30 / 18:00

Hakkımızda - İntegral Vize Randevu

INTEGRAL VIZE RANDEVU DANISMANLIK HIZM. LTD.ŞTİ.

Almanya ve birçok ülke Konsolosluk ve Büyükelçilikleri yoğun talep ve iş gücü zorluğu nedeniyle vize işlemleriyle alakalı başvuru merkezi hizmeti sağlamaya başlamıştır. Almanya ülkesinin Türkiye’deki başvuru merkezleri Ankara, İstanbul, İzmir ve Antalya başta olmak üzere birçok merkezi ilde mevcuttur.

INTEGRAL VIZE RANDEVU DANISMANLIK Hizmetleri profesyonel olarak ticari hizmet veren, konsolosluk başvurularına ve yetkilendirmiş olduğu başvuru merkezlerine aracılık eden bir hizmet kuruluşudur. Yetkilendirilmiş devlet kuruluşu değildir.

Ankara merkezli olan vize randevu merkezi hizmetlerimiz tüm Türkiye için schengen ve ulusal Vize kapsamında tam danışmanlık veya yarı danışmanlık olarak sağlanmaktadır.
Vize başvurusuna müracaat edecek kişiler için hizmetlerimiz aşağıdaki gibi sıralanmıştır:

  1. Başvuruda bulunacak kişilere yetkili başvuru merkezî için randevu imkânı sağlamak.
  2. Başvuruda bulunacak kısının eksiksiz olarak başvurusunu sağlayarak evrak ve pasaportların teslim ve iadesini sağlamak.
  3. Taleplere göre konsolosluk ve büyük elçilik müracaatlarında gerekli evrak listesi ve randevu oluşturma konusunda destek vermek.
  4. Seyahat organizasyonları gerçekleştirebilmesi için yabancı ülke büyük elçilikleri ve konsoloslukları namına ve vize başvurularının koordinasyonunu ve bu konuda danışmanlık hizmetleri verebilmesi, konusu ile ilgili danışmanlık ve müşavirlik hizmetlerinin verilmesi

  • Randevu oluşturulması
  • Gerekli evrak listesinin paylaşımı
  • Evrak kontrolü
  • Başvuru formlarının doldurulması
  • Seyahat sağlık sigortası
  • Pasaport takıp ve kargo ile adrese teslim

Detaylı bilgi ve randevu için aşağıdaki numaradan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz:
0850 241 99 10

Ücretsiz Bilgi ve Destek Hattı

Tüm Vize ve Konsolosluk işlemleriniz için arayabilirsiniz!

0850 241 99 10

RANDEVU FORMU

randevu